POIESZ Jeugd Sponsor Actie vanaf 13 februari t/m 10 april

10 februari 2023


Skearnetikkers is één van de gelukkigen die door Poiesz is geselecteerd om mee te mogen doen met de jeugd sponsor actie dit jaar. Tijdens de actie periode van 13 februari t/m 10 april krijgen klanten Jeugd Sponsormunten bij hun boodschappen. Wij hopen dat jullie onze jeugd willen sponsoren door ze in de koker van de tennisvereniging Skearnetikkers te gooien die staat bij de Poiesz in Scharnegoutum. Bekijk ook de extra aanbiedingen bij de POIESZ voor extra jeugd munten te ontvangen.

Op zaterdag 18 Maart mogen wij onze club extra promoten in de winkel. Voor deze actie zijn wij op zoek naar zes kinderen (tussen de 6 en 18 jaar) die ons willen helpen. De kinderen die helpen kunnen als dank mee naar het Poiesz Jeugd Gala op 21 april. Ieder jaar is dit weer een groot feest met vele bekende artiesten, dus geef je snel op via [email protected] 

 

Nieuwscategorieën